×
Home Nasze szaliki Szalik Bioscarf vs Maski antysmogowe Częste pytania i odpowiedzi Kontakt

Poznaj BIOSCARF
szaliki, kominy i maski z wbudowaną
ochroną antywirusową, antybakteryjną i antysmogową.
Jedyne takie na rynku!

FAQ

Z czego zrobiony jest szalik?

Opatentowany przez nas materiał to mieszanka poliestrowa wyprodukowana z po użytkowych butelek PET z recyklingu, a nasze etykiety powstają z przetworzonego PVC. Wszystkie kolory drukujemy z użyciem naturalnych barwników, które nie zawierają żadnych szkodliwych chemikaliów.

Materiał, z którego zrobiony jest szalik sam w sobie jest filtrem, który ze skutecznością 99,75% filtruje związki zawarte w powietrzu.
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

 

Jakie wymiary ma szalik?

Wymiary szalika to 212cm x 22cm.

Jakie wymiary ma komin?

Wymiary komina to: szerokość: 31 cm, wysokość: 30 cm.


Jak dbać o szalik Bioscarf?

Zgodnie z zaleceniami na etykiecie szalik pierzemy delikatnie ręcznie. Nie należy prać go chemicznie, suszyć w suszarce, wybielać czy prasować.
Po wypraniu szalika, wszystkie cząstki wychodzą z materiału.

Podczas ciężkiego smogu zalecamy pranie raz na miesiąc.

 

Na jak długo posłuży szalik?

Od 6 miesięcy do 2 lat  – w zależności od intensywności użytkowania.

Po 6-8 płukaniach materiał zaczyna powoli ulegać degradacji, a następnie wydajność filtrowania powoli spada.

  


Przed czym ochroni mnie szalik Bioscarf?

Właściwie dopasowany szalik Bioscarf chroni przed wieloma unoszącymi się w atmosferze cząsteczkami związanymi z zanieczyszczeniem powietrza PM10+ (pyłki, pleśń i kurz), P 2.5+ (smog i bakterie) i PM0.1+ (wirusy).Może też pomóc zabezpieczyć Cię przed wieloma wirusami wywołującymi grypę. W trakcie testów szalik zatrzymał średnio 99.75% cząsteczek o wielkości 0.1 mikrometra i większych. Wdychanie szkodliwych cząsteczek może powodować ryzyko dla zdrowia i żadna maseczka ani szalik, nie są w stanie wyeliminować go całkowicie.


Co oznacza N95?

N95 to wskaźnik wydajności ustalony przez rząd amerykański. Oznacza on, że filtr zatrzymuje około 95% wszystkich, poza ropopochodnymi, unoszących się w powietrzu cząsteczek pyłu o wielkości 0.3 mikrometra i większych. Wdychanie szkodliwych cząsteczek może powodować ryzyko dla zdrowia i żadna maseczka ani szalik, nie są w stanie wyeliminować go całkowicie.

  

Czy możecie wyprodukować szaliki dla mojej firmy?

Odpowiedź brzmi: tak! Nie wypracowaliśmy jeszcze wszystkich szczegółów, dlatego też najlepiej skontaktować się z nami bezpośrednio i przekazać szczegółowe wymagania. Wtedy będziemy mogli sprawdzić, co jesteśmy w stanie zrealizować.

 

Z kim się kontaktować w sprawie mediów i partnerstwa?

Jeśli prowadzisz projekt, nad którym chciałbyś z nami współpracować lub jesteś zainteresowany napisaniem artykułu na temat szalika Bioscarf, skontaktuj się z nami drogą mailową.

 

Jak działa Twoja gwarancja?

Jeśli szalik Bioscarf nie spełnia Twoich oczekiwań w momencie odbioru i nie nosi śladów użytkowania, możesz go zwrócić w ciągu 15 dni od daty zakupu, a my go poprawimy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl